QR Code Fields (2.1.1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Subject
cs: Předmět

en: Send email
cs: Odeslat e-mail

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: Email
cs: E-mail

en: Location
cs: Místo

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Hidden
cs: Skryté

en: Default address
cs: Výchozí adresa

en: This field supports tokens.
cs: Toto pole podporuje tokeny.
