QR Code Fields (2.1.1) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Subject
fa: موضوع

en: Send email
fa: ارسال پست الکترونیکی

en: Description
fa: توضیحات

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Message
fa: پیام

en: Password
fa: گذرواژه

en: URL
fa: نشانی

en: Text
fa: متن

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Url
fa: نشانی

en: Location
fa: مکان

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Phone
fa: تلفن

en: Address
fa: نشانی

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Note
fa: یادداشت

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Hidden
fa: پنهان

en: Organization
fa: سازمان

en: This field supports tokens.
fa: این فیلد از توکن‌ها پشتیبانی می‌کند.
