QR Code Fields (2.1.1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Subject
nn: Emne

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: Password
nn: Passord

en: Location
nn: Stad

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Hidden
nn: Skjult
