QR Code Fields (2.1.1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Password
se: Beassansátni

en: Text
se: Teaksta

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir
