QR Code Fields (2.1.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: URL
sq: Adresa URL

en: Url
sq: Adresa Url

en: Location
sq: Vendodhja
