QR Code Fields (2.1.2) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Subject
et: Teema

en: Send email
et: Saada kiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Text
et: Tekst

en: Email
et: E-kiri

en: Location
et: Asukoht

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Send SMS
et: Saada SMS

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Encryption
et: Krüpteerimine

en: Hidden
et: Peidetud

en: Job title
et: Amet

en: This field supports tokens.
et: See väli toetab tekstiasendajaid.
