QR Code Fields (2.1.4) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Send email
am: ኢሜል ላክ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Message
am: መልእክት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Location
am: ቦታ

en: Hidden
am: ድብቅ
