QR Code Fields (2.1.4) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Subject
az: Mövzu

en: Send email
az: Email göndər

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Text
az: Mətn

en: Location
az: Məkan

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Hidden
az: Gizli

en: This field supports tokens.
az: Bu sahə tokenləri dəstəkləyir.
