QR Code Fields (2.1.4) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Subject
be: Тэма

en: Send email
be: Адправіць email

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: URL
be: Спасылка

en: Text
be: Тэкст

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Hidden
be: Схаваць
