QR Code Fields (2.1.4) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: Text
bs: Tekst

en: Location
bs: Lokacija

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Address
bs: Adresa

en: First name
bs: Ime

en: Hidden
bs: Sakriven
