QR Code Fields (2.1.4) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།
