QR Code Fields (2.1.4) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Subject
el: Θέμα

en: Send email
el: Στείλε email

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Text
el: Κείμενο

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Birthday
el: Γενέθλια

en: Hidden
el: Κρυφό

en: This field supports tokens.
el: Το πεδίο υποστηρίζει τα σύμβολα αντικατάστασης.
