QR Code Fields (2.1.4) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Subject
fi: Aihe

en: Send email
fi: Lähetä sähköposti

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Message
fi: Viesti

en: Password
fi: Salasana

en: Text
fi: Teksti

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Url
fi: Osoite

en: Location
fi: Sijainti

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Note
fi: Huomaa

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Default address
fi: Oletusosoite

en: Organization
fi: Organisaatio

en: This field supports tokens.
fi: Kenttä tukee korvauskuvioita.
