QR Code Fields (2.1.4) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Message
is: Boð

en: Password
is: Loyniorð

en: Text
is: Tekstur

en: Url
is: Leinki

en: Location
is: Pláss

en: Hidden
is: Krógvað
