QR Code Fields (2.1.4) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Subject
he: נושא

en: Send email
he: שלח דואר אלקטרוני

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: URL
he: כתובת URL

en: Text
he: טקסט

en: Email
he: דוא"ל

en: Url
he: כתובת url

en: Location
he: מיקום

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Note
he: הערות

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Hidden
he: מוסתר

en: Organization
he: ארגון

en: SMS
he: מסרון

en: Job title
he: תיאור תפקיד

en: This field supports tokens.
he: השדה הזה תומך ב Tokens
