QR Code Fields (2.1.4) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Subject
hy: Թեմա

en: Send email
hy: Ուղարկել նամակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Text
hy: Տեքստ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: Hidden
hy: Թաքնված
