QR Code Fields (2.1.4) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Text
ku: دەق

en: Email
ku: ئیمێل

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Location
ku: شوێن

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Hidden
ku: شارراوە
