QR Code Fields (2.1.4) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: Send email
lt: Siųsti el. paštą

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Text
lt: Tekstas

en: Email
lt: El. paštas

en: Location
lt: Vieta

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Default address
lt: Įprastas adresas

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.
