QR Code Fields (2.1.4) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Text
mn: Текст

en: Email
mn: Имэйл

en: Url
mn: Хаяг

en: Location
mn: Байрлал

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
