QR Code Fields (2.1.4) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Subject
ne: विषय

en: Send email
ne: ईमेल पठाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: URL
ne: यूआरएल

en: Text
ne: अक्षर

en: Email
ne: ईमेल

en: Location
ne: स्थान

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Hidden
ne: लुकेको
