QR Code Fields (2.1.4) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: Send email
pl: Wyślij e-mail

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: Text
pl: Tekst

en: Url
pl: URL

en: Location
pl: Położenie

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Note
pl: Notatka

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Birthday
pl: Urodziny

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Default address
pl: Adres domyślny

en: Organization
pl: Organizacja

en: Image width
pl: Szerokość obrazka

en: Display text
pl: Wyświetl tekst

en: Job title
pl: Tytuł oferty

en: QR code
pl: Kod QR

en: This field supports tokens.
pl: To pole wykorzystuje wzorce.

en: Event description
pl: Opis wydarzenia
