QR Code Fields (2.1.4) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Subject
te: విషయం

en: Send email
te: ఈ మెయిల్ పంపించు

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Message
te: సందేశం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Address
te: చిరునామా
