QR Code Fields (2.1.4) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Send email
th: ส่งอีเมล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Message
th: ข้อความ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Text
th: ข้อความ

en: Email
th: อีเมล

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Address
th: ที่อยู่

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Hidden
th: ซ่อน
