QR Code Fields (2.1.4) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: URL
ug: ئادرېس

en: Text
ug: تېكىست

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Location
ug: ئورنى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن
