QR Code Fields (2.1.4) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Subject
ur: موضوع

en: Send email
ur: ای میل ارسال کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Message
ur: پیغام

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Text
ur: متن

en: Email
ur: ای میل

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
