QR Code Fields (2.1.4) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Send email
vi: Gửi thư điện tử

en: Description
vi: Mô tả

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Message
vi: Thông điệp

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Text
vi: Văn bản

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Location
vi: Vị trí

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Start date
vi: Ngày bắt đầu

en: End date
vi: Ngày kết thúc

en: Note
vi: Ghi chú

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: Birthday
vi: Ngày sinh

en: Encryption
vi: Mật mã hoá

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Organization
vi: Tổ chức
