QR Code Fields (2.1.2) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Subject
bn: বিষয়

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Message
bn: বার্তা

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Email
bn: ইমেইল

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Location
bn: অবস্থান

en: Width
bn: প্রস্থ
