QR Code Fields (2.1.2) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Address
bo: ས་གནས

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ
