QR Code Fields (2.1.2) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Subject
ka: სათაური

en: Send email
ka: ელ. ფოსტის გაგზავნა

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Url
ka: ბმული

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Hidden
ka: დამალული
