QRcode Generator (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Administration
lt: Administravimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Operation
lt: Veiksmai
