QRcode Generator (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: ID
sr: ИД
