QRcode Generator (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Page URL
uk: URL сторінки

en: Operation
uk: Дія

en: Confirm delete
uk: Підтвердження видалення
