QRcode Generator (1.0.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Administration
af: Administrasie

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Page URL
af: Bladsy URL

en: Operation
af: Operasie
