QRcode Generator (1.0.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Administration
ast: Alministración

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Operation
ast: Operación
