QRcode Generator (1.0.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Отмени

en: Administration
bg: Администриране

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Operation
bg: Действие
