QRcode Generator (1.0.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད
