QRcode Generator (1.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Page URL
da: Side URL

en: Operation
da: Handling

en: Confirm delete
da: Bekæft sletning
