QRcode Generator (1.0.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Administration
eo: Administrado

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: ID
eo: Identigilo

en: Operation
eo: Operacio
