QRcode Generator (1.0.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Administration
et: Haldus

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Operation
et: Operatsioon
