QRcode Generator (1.0.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: ID
eu: IDa

en: Operation
eu: Eragiketa
