QRcode Generator (1.0.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Cancel
it: Annulla

en: Administration
it: Amministrazione

en: Edit
it: Modifica

en: None
it: Nessuno

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Operation
it: Operazione

en: Icon Position
it: Posizione dell'icona
