QRcode Generator (1.0.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Cancel
jv: Batal

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Operation
jv: Operasi
