QRcode Generator (1.0.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Cancel
mr: रद्द

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: ID
mr: आय डी
