QRcode Generator (1.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: ID
ne: परिचय
