QRcode Generator (1.0.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Cancel
oc: Anullar

en: Administration
oc: Administracion

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Operation
oc: Operacion
