QRcode Generator (1.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Administration
ro: Administrare

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Operation
ro: Operație

en: Confirm delete
ro: Confirmați ștergerea
