QRcode Generator (1.0.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Administration
si: පාලනය

en: Edit
si: සංස්කරණය
