QRcode Generator (1.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: ID
th: ไอดี

en: Operation
th: การปฏิบัติการ
