QRcode Generator (1.0.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Administration
ur: تنظیم

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: ID
ur: شناخت
