QRcode Generator (1.0.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: ID
az: İD
